Sertifikalar

Kathrein Broadcast ürünlerinin 2006 yılının başından beri Türkiye’deki tek temsilcisi olarak Kathrein Anten Headend ve Aparatlarını bünyemizde bulundurmaktayız.

1998 yılında temsilcilik sözleşmesi imzaladığımız Hirschmann firması ile 18 yıldır Amplificator (Yükseltici), Headend ve Priz ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

2004 yılından beri CityCom Türkye tek temsilcisi/tedarikçisi olan firmamız, “CityCom Headend ve Multiswich sistemleri “ pazarlaması üzerine yoğunlaşmıştır.

11 senedir Türkiye distribütörü olarak çalışmakta olduğumuz dünyanın önde gelen üreticilerinden Triax firması ile Merkezi Uydu Sistemleri konusunda SMTV ve IPTV projeleri gerçekleştirmekteyiz.

2006 yılından beri Türkiye’deki tek tedarikçisi olarak çalışmakta olduğumuz, Almanya’nın önde gelen fiber optik ve pasif malzemeler alanında en büyük üreticisi konumundaki BKtel firması ile çalışmalarımıza her geçen gün güçlenerek devam etmekteyiz.

Profesyonel TV headend sistemleri ve Kablo TV projelerinde 2014 yılından beri Türkiye çözüm ortağı olduğumuz Sumavision firmasının ürünlerini satış portföyümüzde bulundurmaktayız.

Bu sene temsilcilik sözleşmesini tamamladığımız ve ürün portföyümüze yeni katılan, geliştirme projelerine verdiği önem ve ürettiği kablo çeşitliliği ile göz kamaştıran ZTT Cables Firmasının ürünlerinin kalitesi müşterilerimizin tercih sebebidir.